KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299471
nr 1429 9471
Sonja Hansen. Signerad, daterad -98. Olja på duk, 61x37, yttermått inklusive ram: 65x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:48:07
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)